24 titels gevonden in vanaf € 3,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(16)

Sorteer op:

  • Perfectie
    Nadat John en Naomi hun zoontje verloren aan een genetische ziekte, blijken ze beiden drager te zijn. De kans dat een nieuw kind de ziekte ook zal hebben is zeer groot.Dan horen ze over een... Meer
    Paperback|
    Oktober 2012
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • De dood voor ogen
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    Paperback|
    Oktober 2006
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Dodemansrit
    ‘Peter James is een van de besten in dit vak.’ Karin SlaughterCarly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    Paperback|
    Oktober 2011
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Doodskus
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    Paperback|
    Oktober 2010
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Op sterven na dood
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    Paperback|
    Oktober 2008
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Ten dode opgeschreven
    Wanneer het lijk van een tiener uit de branding voor de kust van Sussex wordt gedregd, blijken er enkele organen uit het lichaam te zijn verdwenen. Spoedig erna spoelen er nog twee doden... Meer
    Paperback|
    Oktober 2009
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Op dood spoor
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    Paperback|
    Oktober 2007
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Doodsklok (e-Book)
    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James. Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ten dode opgeschreven (e-Book)
    Wanneer het lijk van een tiener uit de branding voor de kust van Sussex wordt gedregd, blijken er enkele organen uit het lichaam te zijn verdwenen. Spoedig erna spoelen er nog twee doden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dodemansrit (e-Book)
    Peter James is een van de besten in dit vak. Karin Slaughter Carly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De perfecte moord (e-Book)
    Victor en Joan zijn twintig jaar getrouwd en praten nauwelijks nog met elkaar. Victor heeft het helemaal gehad met zijn baan en wordt in beslag genomen door zijn bezoekjes aan zijn favoriete... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2011
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Doodsimpel (e-Book)
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Op dood spoor (e-Book)
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Op sterven na dood (e-Book)
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De dood voor ogen (e-Book)
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Doodskus (e-Book)
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ultiem bewijs (e-Book)
    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Als de dood (e-Book)
    'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Perfectie (e-Book)
    Nadat John en Naomi hun zoontje verloren aan een genetische ziekte, blijken ze beiden drager te zijn. De kans dat een nieuw kind de ziekte ook zal hebben is zeer groot. Dan horen ze over... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Tot in de dood (e-Book)
    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Schijndood (e-Book)
    Een nieuw boek in de serie over inspecteur Roy Grace!Voor LA filmproducer Larry Brooker is dit de film die hem het fortuin moet gaan brengen waar hij zo lang op heeft gewacht voor rockster... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dodelijke affaire (e-Book)
    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Doodsangst (e-Book)
    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het dertiende ongeluk
    Detective Lindsay Boxer uit San Francisco gaat helemaal op in haar nieuwe leven als moeder. Haar man is geweldig, en ze heeft goede vrienden met wie ze kan praten over allerlei onderwerpen,... Meer
    Paperback|
    Oktober 2014
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99