14 titels gevonden in vanaf € 4,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(11)

Sorteer op:

  • Laatste adem (e-Book)
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Koud bloed (e-Book)
    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Doods geheim (e-Book)
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Donker water (e-Book)
    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ *****... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het Rad des Tijds 13 De Torens van Middernacht
    Het einde nadert, de laatste slag is begonnen... De zegels van de kerker van de Duistere brokkelen af. Het patroon zelf is aan het ontrafelen en de legers van de Schaduw rijzen op uit de... Meer
    Hardback|
    Juli 2011
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des Tijds 12 De Naderende Storm
    Tarmon Gai'don, de laatste strijd, nadert. De mensheid is niet voorbereid...Rand Altor, de Herrezen Draak, spant zich tot het uiterste in om het zwaar beschadigde verbond van de kleinere,... Meer
    Hardback|
    September 2010
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des tijds 14 - licht van weleer
    Op de Akker van Merrilor hebben de vorsten van alle grote naties zich verzameld om zich te scharen achter Rhand Altor. Niet duidelijk is wat Rhand precies van plan is. Als hij besluit de... Meer
    Hardback|
    November 2013
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • De Torens van Middernacht (e-Book)
    Het Rad des Tijds 13 - De Torens van Middernacht Het Rad des Tijds was goeddeels voltooid toen Robert Jordan in 2007 overleed. Het aanstormend talent Brandon Sanderson werd uitgekozen als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Rad des Tijds / 12 De naderende storm (e-Book)
    Robert Jordan & Brandon Sanderson, Rad des Tijds 12 - De Naderende Storm Het Rad des Tijds was goeddeels voltooid toen Robert Jordan in 2007 overleed.Het aanstormend talent Brandon... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Licht van weleer (e-Book)
    Met Het Licht van Weleer wordt de machtige cyclus Het Rad des Tijds na twintig jaar eindelijk afgesloten. Wereldwijd hebben meer dan veertig miljoen lezers naar dit moment uitgekeken.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Rad des tijds 14 - Proloog licht van weleer (e-Book)
    Mei 2013 verschijnt Het Licht van Weleer, het slotdeel van Het Rad des Tijds. Het slotdeel van Het Rad des Tijds is de fantasy-titel waar Jordan-liefhebbers in Nederland en België al jaren... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Kerstspecial (e-Book)
    (1) DIE ENE KERSTKAART... - In een opwelling stuurt Ruth een kerstkaart naar een willekeurige soldaat in Afghanistan. Een schot in de roos, want het klikt onmiddellijk tussen haar en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e