6 titels gevonden in vanaf € 7,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(3)

Sorteer op:

  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    Deel 2 in de Erika Foster-serie ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Donker water (e-Book)
    Deel 3 in de Erika Foster-serie Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het Rad des Tijds 13 De Torens van Middernacht
    Het einde nadert, de laatste slag is begonnen... De zegels van de kerker van de Duistere brokkelen af. Het patroon zelf is aan het ontrafelen en de legers van de Schaduw rijzen op uit de... Meer
    Hardback|
    Juli 2011
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des Tijds 12 De Naderende Storm
    Tarmon Gai'don, de laatste strijd, nadert. De mensheid is niet voorbereid...Rand Altor, de Herrezen Draak, spant zich tot het uiterste in om het zwaar beschadigde verbond van de kleinere,... Meer
    Hardback|
    September 2010
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50
  • Rad des tijds 14 - licht van weleer
    Op de Akker van Merrilor hebben de vorsten van alle grote naties zich verzameld om zich te scharen achter Rhand Altor. Niet duidelijk is wat Rhand precies van plan is. Als hij besluit de... Meer
    Hardback|
    November 2013
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    32,50