2 titels gevonden in e-Book Patty Harpenau vanaf € 7,99

Sorteer op:

  • Hemel op aarde (e-Book)
    'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Benjamin groeit op als enig kind. Van haar moeder leert ze in haar kinderdagen de wijsheid van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Het land van heimwee (e-Book)
    Een Joodse man wordt tijdens de razzia’s met zijn vrouw en kind uit huis gehaald. In 1945 keert alleen hij terug uit Auschwitz. Hij belt ontredderd aan bij het huis dat hij ooit moest... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e