43 titels gevonden in Luisterboek vanaf € 1,99

  • Digitaal formaat

  • CD(2)
  • MP3(41)

Sorteer op:

  • Zusjes
    Over zusterlijke intuïtie en hoe subtiel die werkt, voorgelezen door de auteur. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    6,00
  • Het masker van de rode dood
    Om te ontkomen aan een ziekte die het land teistert, trekt Prins Prospero zich met duizend vertrouwelingen terug in de veiligheid van een van zijn buitenissige kastelen. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Schandaal in Bohemen
    De koning van Bohemen zit in een lastig parket. Hij wordt door een geliefde afgeperst, die een voor hem belastende foto bezit. Sherlock Holmes moet snel en discreet een schandaal zien te... Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • De dame met het hondje
    Een ongelukkig getrouwde man begint tijdens een vakantie een verhouding met een eveneens gehuwde, veel jongere, onervaren vrouw. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Het meisje dat aan de oever verscheen
    Wat zou jij doen als je je zielsverwant ontmoet, maar je durft het niet te geloven? Is het mogelijk onvoorwaardelijk in de liefde te blijven geloven nadat je hart gebroken werd? Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Hun verloedere me taal
    Lydia Rood brengt misstanden aan het licht, deelt klappen uit, maar is goedmoedig over ontwikkelingen die het wezen zijn van elke taal. Ze ontdekt ongebruikte, verzonnen, lelijke en mooie... Meer
    MP3|
    December 2011
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • Eerste liefde
    Met zijn kenmerkende mix van humor en oprechte emotie schetst Nicholls een zeer herkenbaar portret van een tiener en zijn eerste grote liefde Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van de eerste tot de... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Schaduwkind suite
    Tijdens het concert Schaduwkind Suite leest P.F. Thomése voor uit het boek Schaduwkind, dat hij schreef na de dood van zijn dochtertje. Gitariste/componiste Corrie van Binsbergen maakte in... Meer
    Luisterboek|
    September 2014
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    11,99
  • De storm
    Grøndahl schrijft weer prachtig over familiebanden, het huwelijk en ook over actuele thema's zoals de macht van de sociale media Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Perenbomen bloeien wit
    Gerson is bij een auto-ongeluk ernstig gewond geraakt. Hij zal nooit meer kunnen zien. Ontroerend verhaal voor jong en oud. Leeftijd: 12+ Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Modelvliegen
    De geschiedenis van een vader, moeder en hun vroegwijze zoon die in korte tijd de weg afleggen van betrekkelijke onschuld naar kennis van goed en kwaad. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • De gouden engel
    Eric Kollen windt je op, daagt je uit; maakt je dol van verlangen, om je dan naar een spetterend hoogtepunt te slepen, terwijl de tranen nog over je wangen lopen van het lachen. En op dát... Meer
    MP3|
    Oktober 2015
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Spoorloos
    Weer een briljante, zenuwslopende thriller van de koning van de domestic suspense Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Kiekeboe
    Kiekeboe is de nieuwe thriller van 'Tik Tak'-auteur Chris McGeorge, en speelt zich af rondom de verdwijning van vijf studenten. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Blind date
    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Een volger van haar blog is wel erg fanatiek… Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • Een hoogst verleidelijk man
    Dit tiende Thomas Breens-verhaal neemt de lezer mee op een spannende odyssee langs de smalle straatjes van Nice, de stadsmuren van Saint-Paul-de-Vence en de coulissen van de Antwerpse... Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Chateau de Provence
    Julia en Luuc maken een nieuwe start in Frankrijk en kopen een kasteel. Dan wordt er een lijk van een jonge vrouw gevonden… Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Familie op de vlucht - audio
    Duitsland, 1937. Als de nazi’s de Joodse Kurt oppakken, besluit zijn vrouw Ruth met hun kinderen te vluchten. Een wanhopige tocht door een land waarin helden en verraders er hetzelfde uit... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Komodo Project
    Roman met wetenschappelijke grondslag over machtsmisbruik en rechtvaardigheid Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    16,50
  • Liefde in de lucht
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,49
  • De ketting
    ‘Je hebt nog nooit iets zoals De Ketting gelezen en je zult het nooit vergeten. Briljant. Fantastisch geschreven. Meesterlijk spannend. Dit is Jaws voor ouders.’ Don Winslow Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De vlucht
    De vlucht is een verpletterend debuut, een emotionele tour de force. Een roman die even keihard en realistisch als poëtisch en zin­tuiglijk is. Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Decamerone
    Vijf vrolijke verhalen uit de 'Decamerone' van meesterverteller Boccaccio, vol van erotische verwikkelingen. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Grootmoeder
    Grappige en vaak ontroerende verhalen over kleinkinderen, voorgelezen door de auteur. Een ideaal cadeau voor alle grootouders. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    5,00
  • De familie Goldwasser
    Jonge vrouw gaat op in haar relatie met de man van wie ze houdt. Totdat hij totaal onverwacht sterft en zij diegene verliest voor wie ze alles opgaf. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Een kerstboom
    Het persoonlijke verhaal 'Een kerstboom' wordt gelezen door Hans Croiset. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Het vonnis
    De drie meesterverhalen 'Het vonnis', 'Elf zoons' en 'Een verslag voor een academie', voorgedragen door Menno Wigman. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Ik heet Anne, zei ze
    Jeugdvriendin van Anne Frank vertelt het verhaal van hun vriendschap, over wat hun bond, hun kleine ruzies en hun geheimen. Voorgelezen door de auteur. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Opnieuw beginnen
    In 'Opnieuw beginnen' kijkt Emma terug op een belangrijke periode in haar leven, die ze nu in een ander licht moet gaan zien. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60

Pagina

Vorige
Volgende
1