8 titels gevonden in Met digitaal watermerk Stephan Enter vanaf € 3,49

Sorteer op:

  • Grip (e-Book)
    Winnaar Lezersjury Gouden Boekenuil 2012. Winnaar F. Bordewijk-prijs 2012. Mei 2007, het internationale spoorwegstation Bruxelles Midi. Bij gebrek aan echt wereldnieuws kondigen kranten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Gevaarlijk intrigerend (e-Book)
    Aanvankelijk is Antonia dolblij dat ze na schipbreuk te hebben geleden bij sjeik Ra'id al Maktabi aan boord kan klimmen. Al snel twijfelt ze echter of ze niet van de regen in de drup is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2011
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Kleine wonderen (e-Book)
    Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin Hannah Als opgroeiende zusjes waren Rose en Lily onafscheidelijk, maar in hun volwassen leven verwaterde het contact,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Onder een koperen hemel (e-Book)
    Stefan Hertmans is niet de eerste dichter die onbeschroomd kiest voor schoonheid in troebele tijden. Zijn gedichten zweven tussen deze twee polen - vormbewuste verleiding en scherp ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • 18 graden onder nul (e-Book)
    Stefan Ahnhem schreef met18 graden onder nul een nagelbijtend spannende thriller over de jacht op een koelbloedige moordenaar. Het is het derde, losstaande deel in de serie over Fabian Risk.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De antwoorden op de grote vragen (e-Book)
    Het laatste boek van professor Stephen Hawking 'Heerlijk boek.' DWDD 'Een prachtig eerbetoon aan een fantastische wetenschapper en een laatste kijk in zijn unieke geest.' New Scientist 'Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Of de oleander de winter overleeft (e-Book)
    Stefan Popa vangt het vergeten Aroemeense volk in literatuur, net voordat dat dreigt te verdwijnen. Pitu moet sterven. En dat terwijl hij nog zoveel heeft om voor te leven. Zijn dochter,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Spanning en sensatie; Flirten onder de sterren (e-Book)
    (1) SPANNING & SENSATIE - Hollys nieuwe baan bij het hipste blad van Londen leek een superkans. Léék, want nu blijkt dat het over en uit is als ze niet snel met een succesrubriek komt.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e