214 titels gevonden in Roman Spanning vanaf € 3,99

Sorteer op:

  • Het instituut (e-Book)
    ‘De koning van het spannende genre.’ VN Detective en Thrillergids 'Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.' Noordhollands Dagblad Voor de fans van Stranger Things Midden in de nacht,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • In de maneschijn (e-Book)
    Deel 8 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw ‘Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Momentopname (e-Book)
    Nu in nieuwe vormgeving en voor het eerst in lowpriceDe verbeelding en Naar huis lieten in 2016 een verkoopstijging van 50% zien ten op-zichte van eerdere -Coben-titels Wanneer Grace de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De Cock en de smekende dood (e-Book)
    Het begint tijdens een doopplechtigheid in de oude Westerkerk. Met angst in zijn hart houdt de rijke bankier Vanderbruggen zijn eerste kleinkind ten doop. Hij heeft vreemde brieven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Horen, zien, zwijgen (e-Book)
    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Piep zei de muis (e-Book)
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Russisch voor beginners (e-Book)
    Om zijn job niet te verliezen, volgt Maarten noodgedwongen een avondcursus Russisch. Tijdens die lessen ontmoet hij het schijnbaar gelukkig getrouwde koppel Lore en Diederik. Zij volgen de... Meer
    EPUB|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De ontdekking (e-Book)
    ‘Geweldig. Ik ben jaloers.’ Stephen King Simon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar vriend Aaron aan de drugs is geraakt en van huis is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Onderstromen (e-Book)
    ‘Een van ’s werelds succesvolste auteurs.’ AD MagazineDe familie Bigelow lijkt het ideale leven te leiden in het idyllische stadje Lakeview. Vader Graham is een succesvolle chirurg, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Idolaat (e-Book)
    Kayleigh Towne is een wereldberoemde singer-songwriter. Edwin Sharp is haar grootste fan. Als Kayleigh een van zijn vele brieven beantwoordt met ‘kusjes Kayleigh’, weet Edwin zeker dat zij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De Viking (e-Book)
    De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen nu in het Nederlands Het jaar is 993. Tijdens een aanval ten oosten van Viken in Noorwegen wordt Torsteins vader wreed vermoord door de mannen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De boekenmoordenaar (e-Book)
    Een bekend Amsterdams meubelrestaurateur wordt dood aangetroffen in zijn atelier. Inspecteur Eva Paelinck gelooft niet in de officiële these van een hartaanval. Haar onderzoek leidt naar een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Genadeschot (e-Book)
    Nieuwe thriller van de winnaar van De Gouden Strop 2017! Een wervelende WOII-thriller over schuld, verantwoordelijkheid en moed, gebaseerd op diepgravend onderzoek naar het leven van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De moordkamer (e-Book)
    Op de Bahama's wordt de Amerikaanse Robert Moreno geliquideerd door een scherpschutter. Het blijkt geen afrekening in het criminele circuit, maar een zorgvuldig geplande operatie van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2013
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Alex (e-Book)
    De huiveringwekkende thriller Alex opent met de schokkende ontvoering en marteling van Alex Prévost. Ze wordt op straat in Parijs in elkaar geslagen en afgevoerd in een witte bestelbus.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Spanningsveld (e-Book)
    Vlak voor Earth Day wordt er ingebroken bij de elektriciteitscentrale van New York. Niet lang daarna komen er stroomstoten uit willekeurige stopcontacten. Ze kosten iedereen die in de buurt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2010
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • X (e-Book)
    Heerlijke nieuwe thriller met uiteraard Kinsey Millhone in de hoofdrolX is misschien wel het beste boek dat Sue Grafton tot nu toe heeft geschreven in haar Alfabet-serie. Het vertelt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Koud bloed (e-Book)
    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De ketting (e-Book)
    ‘Je hebt nog nooit iets zoals De Ketting gelezen en je zult het nooit vergeten. Briljant. Fantastisch geschreven. Meesterlijk spannend. Dit is Jaws voor ouders.’ Don Winslow ‘Met afstand... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Zes jaar (e-Book)
    Coben behoort tot de grootste Amerikaanse thrillerauteurs Zes jaar geleden moest Jake toezien hoe Natalie met een ander trouwde. Zes jaar lang verborg hij zijn gebroken hart en stortte hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Onder druk (e-Book)
    Sinds een ongeluk tijdens een patrouille is rechercheur Bryan Kessler aan zijn bureau gekluisterd. Op dit moment zit hij op Fraudezaken, waar hij uitsluitend routinezaken behandelt – de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Klikspaan (e-Book)
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De Cock en de geur van rottend hout (e-Book)
    Op een regenachtige morgen meldt een vrouw van achter in de dertig zich aan het Bureau Warmoesstraat. Zij vertelt aan rechercheur De Cock dat haar man, de directeur van een im- en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Teerbemind (e-Book)
    Van de auteur van Gone Girl Wind Gap: een broeierig gehucht in het diepe zuiden van Amerika. Een plaats waar het ‘oude geld’ nog regeert maar zich schoorvoetend mengt met het ‘gewone’ volk.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Penryn en de nieuwe wereld (e-Book)
    In de Nieuwe Wereld moet je vechten voor je leven... Penryn heeft haar zusje bevrijd uit de gruwelkelder van het engelenhoofdkwartier. Maar Paige is veranderd in een monster - met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Ik beken (e-Book)
    Ik beken’ van Jo Spain is een thriller over corruptie en vergelding. Voormalig bankier Harry McNamara wordt in zijn eigen huis op brute wijze vermoord, onder de ogen van zijn vrouw Julie.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Wintergeheimen (e-Book)
    Het verleden van een kasteel in Engeland blijkt van grote invloed op de huidige bewoners Lulu Taylors psychologische thrillers zijn niet meer weg te denken van de markt, voor de lezers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Hereniging (e-Book)
    ‘Hard en waanzinnig sexy.’ Stephen King New York, 2035. Een meisje van acht wordt zwaar getraumatiseerd gevonden in een steegje. Ze herinnert zich niets meer en krijgt een nieuwe naam: Eve... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Twee soorten waarheid (e-Book)
    Michael Connelly is onovertroffen in het vlijmscherp neerzetten van geloofwaardige personages, en Harry Bosch spant de kroon Als er iets is waar Harry Bosch niet tegen kan, is het een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...