217 titels gevonden in Roman Spanning vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • In de maneschijn (e-Book)
    Deel 8 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw ‘Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Onderstromen (e-Book)
    ‘Een van ’s werelds succesvolste auteurs.’ AD MagazineDe familie Bigelow lijkt het ideale leven te leiden in het idyllische stadje Lakeview. Vader Graham is een succesvolle chirurg, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Klikspaan (e-Book)
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De silmarillion (e-Book)
    J.R.R. Tolkien, professor Angelsaksisch aan de universiteit van Oxford, dacht voor de klassieker In de ban van de ring een complete wereld uit, met een eigen geschiedenis, geografie, taal en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Mij is de wrake (e-Book)
    ELIZABETH GEORGEMIJ IS DE WRAKEHet moest een feestelijk weekeinde ter ere van inspecteur Thomas Lynleys verloving worden. Maar wanneer hij en zijn verloofde, Deborah Cotter, bij zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Momentopname (e-Book)
    Nu in nieuwe vormgeving en voor het eerst in lowpriceDe verbeelding en Naar huis lieten in 2016 een verkoopstijging van 50% zien ten op-zichte van eerdere -Coben-titels Wanneer Grace de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Laatste adem (e-Book)
    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Ademnood (e-Book)
    Wanneer profiler Kaya De Regge na een stevige FBI-opleiding uit Amerika terugkeert, wordt ze al gauw op twee onopgeloste moordzaken gezet om een daderprofiel te schetsen. Beide dossiers... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Teerbemind (e-Book)
    Van de auteur van Gone Girl Wind Gap: een broeierig gehucht in het diepe zuiden van Amerika. Een plaats waar het ‘oude geld’ nog regeert maar zich schoorvoetend mengt met het ‘gewone’ volk.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De trip (e-Book)
    De vierde thriller van Nathalie Pagie met journalistenduo Tara en Diego in de hoofdrol Journalisten Tara Linders en Diego Martinez zijn op Hawaï voor de tv-opnames van het extreme... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De ontdekking (e-Book)
    ‘Geweldig. Ik ben jaloers.’ Stephen King Simon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar vriend Aaron aan de drugs is geraakt en van huis is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Kom je spelen? (e-Book)
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie ’De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst verhaaltechnische problemen creëert en ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Niemand hoort het (e-Book)
    ‘Een regelrechte masterclass in het hedendaagse thrillergenre.’ Het ParoolSinds professor Paul Davis ’s nachts over een afgelegen weg reed en daar een moordenaar verraste die zich van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De dag na morgen (e-Book)
    De klassieke everseller van Allan Folsom: de perfecte thriller voor de lezers van Ik ben pelgrim Paul Osborn, een Amerikaans chirurg, herkent in een Parijse bistro de man die jaren geleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het slechte pad (e-Book)
    Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruispunt in hun leven. Als Robin Ellacott een mysterieus pakket opent, krijgt ze de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Dood spel (e-Book)
    Harlan Coben Dood spel Ex-fotomodel Laura Ayers heeft in basketbalsuperster David Baskin haar grote liefde gevonden. Maar tijdens hun huwelijksreis slaat het noodlot toe: David gaat zwemmen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De stalker in de nacht (e-Book)
    Deel 2 in de Erika Foster-serie ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Zij die doden (e-Book)
    Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen Hij heeft... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Donker water (e-Book)
    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ *****... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Alex (e-Book)
    De huiveringwekkende thriller Alex opent met de schokkende ontvoering en marteling van Alex Prévost. Ze wordt op straat in Parijs in elkaar geslagen en afgevoerd in een witte bestelbus.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Mijn kleine zusje (e-Book)
    Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    0,99
    e
  • Klein klein kleutertje (e-Book)
    Deel 7 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ TrouwVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het meisje in het bos (e-Book)
    Een aangrijpend, prachtig en mysterieus verhaal over niet te breken familiebandenIk heet Ruby. Ik woon bij Barbara en Mick. Zij zijn niet mijn echte ouders, maar ze vertellen hoe ik me moet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Wie niet weg is (e-Book)
    Deel 6 in de Helen Grace-serie ‘Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart door dit stevig geplotte verhaal dat een knetterende verrassing in petto heeft.’ Vrij Nederland‘Goed... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het meisje in de rode jas (e-Book)
    Deze spannende roman is zoveel meer dan een thriller, de levensechte personages veroveren je hart Het gebeurt wel vaker dat de achtjarige Carmel Wakeford zich verstopt voor haar moeder. Maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Naar bed, naar bed (e-Book)
    ‘Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.’ Hebban.nl Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Bling Bling (e-Book)
    Op de luchthaven van Delhi wordt een diamantkoerier beroofd. De daders gaan aan de haal met een koffertje diamanten. Vier miljoen. Albertien, verantwoordelijk voor de beveiliging van het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2016
    Download direct dit e-Book
    17,99
    e
  • Over de grens (e-Book)
    Een spannende thriller met Harry Bosch én Mickey Haller in de hoofdrollenRechercheur Harry Bosch is net weg bij de LAPD als zijn halfbroer, advocaat Mickey Haller, zijn hulp inroept. Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Penryn en de nieuwe wereld (e-Book)
    In de Nieuwe Wereld moet je vechten voor je leven... Penryn heeft haar zusje bevrijd uit de gruwelkelder van het engelenhoofdkwartier. Maar Paige is veranderd in een monster - met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...