2 titels gevonden in Spionageroman Spanning vanaf € 12,99

Sorteer op:

  • Verraad van spionnen (e-Book)
    ‘Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The Times Voor de fans van Kate Mosse, Robert Harris en Philip Kerr Een oudere vrouw wordt vermoord gevonden in Orléans, Frankrijk. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Het Birma bedrog (e-Book)
    Een overtuigend beeld van de schimmige spionagewereld.’ – VN Detective & Thrillergids over Het Birma bedrogHet Birma bedrog is de zesde spionageroman in de Graham Marquand-reeks en vindt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e