63 titels gevonden in Streek- en familieroman 2018 vanaf € 8,95

  • Digitaal formaat

  • EPUB(50)

Sorteer op:

  • Rondom Frederieke (e-Book)
    'Rondom Frederieke' van Gerda van Wageningen gaat over Frederieke van Amerongen, een 27-jarige vrouw die worstelt met overgewicht. Ze heeft alle diëten al geprobeerd als ze lotgenoot Ton... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Zelfs de sterren leken eenzaam (e-Book)
    Zelfs de sterren leken eenzaam’ was de debuutroman van Martin Scherstra. Hoofdpersoon is de jonge Hermieneke, die na de dood van haar moeder noodgedwongen onderdak vindt bij haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Poort naar het geluk (e-Book)
    Annebeth Heuting, moeder van vier volwassen kinderen, heeft een moeilijk leven. Ze is gehandicapt door een voetaandoening. Haar echtgenoot Paul bemoeit zich het liefst zo weinig mogelijk met... Meer
    EPUB|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,95
    e
  • Trees van de Zonnehof (e-Book)
    Hans en Grietje, de hoofdpersonen in de streekroman 'Trees van de Zonnehof' van Clemens Wisse, zijn als echtpaar de bron van menige grap in het dorpje Leedijk, aan de rivier de Lee. Ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Spoken uit het verleden (e-Book)
    'Spoken uit het verleden' is een aangrijpende familieroman van José Vriens, een van de populairste auteurs in het genre. Deze roman gaat over de jonge Brianna. Brianna heeft haar leven op de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Blijvende herinnering (e-Book)
    'Blijvende herinnering' van Ina van der Beek is het indrukwekkende slotdeel van een oorlogstweeluik. Hoofdpersoon Jo probeert door te gaan met het leven na de oorlog, maar dat lukt niet als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Heimwee (e-Book)
    De middelbareschoolreünie, wie is er niet een beetje huiverig en nieuwsgierig tegelijk? Greetje van den Berg verkent in 'Heimwee' wat er gebeurt als twee toenmalige rivalen elkaar op de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Late lente (e-Book)
    Liesbeth is in 'Late lente' van Marleen Schmitz van de ene dag op de andere haar man Frank kwijt als gevolg van een hartaanval. Samen hadden ze een bedrijf, een rozenkwekerij, die ze nu... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Overstag (e-Book)
    Het jonge koppel Wierd en Rennie heeft een grote kinderwens, in 'Overstag' van Martin Scherstra. Rennie heeft onlangs een miskraam gehad en daar heeft ze het erg moeilijk mee, terwijl Wierd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Niets te kiezen (e-Book)
    Op de begrafenis van zijn vrouw komt Ruurd, in 'Niets te kiezen' van Olga van der Meer, in contact met haar oude schoolvriendin Lydia. Het klikt tussen hen en al snel wordt het een relatie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Tussen liefde en leugens (e-Book)
    Wanneer Julia in 'Tussen liefde en leugens' van Mary Schoon de nieuwe knecht het erf op ziet komen, weet ze meteen dat het foute boel is. Ze voelt zich onweerstaanbaar tot hem aangetrokken!... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Eén letter verschil (e-Book)
    Joma Jottinga geniet van de prachtige natuur om haar heen. Dat zij het Pieterpad nog eens zou lopen, had niemand kunnen denken. Door een hersenbloeding en coma neemt haar leven een totaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Julia s toekomst 1
    Julia werkt samen met Vera, die getrouwd is met Jan. Als Julia op een dag Jan met een vreemde vrouw ziet kussen, vraagt ze zich af wie die vrouw is. Gaat Jan soms vreemd? En moet ze dat aan... Meer
    Paperback|
    Maart 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,95
  • Verborgen geluk
    Stella is gelukkig getrouwd met Marc en in verwachting van haar eerste kindje. Nadat ze in het ziekenhuis bevallen is, ligt ze samen op de kamer met Betsy, die ook bevallen is van haar... Meer
    Paperback|
    Maart 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,65
  • Eindelijk echt geluk
    Anneke is getrouwd met Frits. Ze willen graag een kind, maar de redenen waarom ze een kind willen, zijn heel verschillend. Anneke is dol op kinderen en wil graag zelf kinderen hebben. Maar... Meer
    Paperback|
    Maart 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    16,45
  • Julia s toekomst
    Julia werkt samen met Vera, die getrouwd is met Jan. Als Julia op een dag Jan met een vreemde vrouw ziet kussen, vraagt ze zich af wie die vrouw is. Gaat Jan soms vreemd? En moet ze dat aan... Meer
    Paperback|
    Maart 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,95
  • Haar eigen melodie (e-Book)
    Het leven van violiste Judith draait om de muziek. Ze droomt van maar één ding: een beroemd soliste worden. Daarvoor moet alles wijken, vinden ook haar ouders. Echter, deze manier van leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het geheim van een moeder (e-Book)
    Met haar levensechte beschrijvingen neemt Renita de Silva je mee naar India – ontroerend verhaal over de relatie tussen een moeder en haar dochter Als de zwangere Jaya haar moeder verliest... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het huis van je dromen (e-Book)
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Villa Esperanza (e-Book)
    Wanneer Gitta per mail een uitnodiging ontvangt van de heer Gijsbrecht van Stockhuijzen, is het haar meteen duidelijk dat er sprake is van een misverstand. Normaal gesproken zou ze dat laten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Elke dag is anders (e-Book)
    Driek en Janna zijn in ‘Elke dag is anders’ van Marja Visscher trots dat hun zoons goed zijn terechtgekomen. Pieter is eigenaar van een boerderij en Anton heeft een vioolbouwatelier. Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Schemerduister (e-Book)
    Schemerduister’ van Johanne A. van Archem vertelt het verhaal van twee jonge vrouwen die in de naoorlogse jaren emigreren naar Australië. De bleue Helena doet dat omdat haar vader lid was... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Verdrongen herinnering (e-Book)
    Verdrongen herinnering’ van Ina van der Beek is het eerste deel in een serie van twee romans over twee verschillende oorlogen. Jo en Kees willen in dit boek niet langer wachten met trouwen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Ruwe bolster (e-Book)
    Ooit was het zo mooi: Sander haalde vis op bij de afslag en ventte die uit op zijn bakfiets. Een vrij bestaan, maar met genoeg vastigheid om de kost te verdienen voor zijn gezin. Maar deze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Anna's reis (e-Book)
    Met vijf kinderen en een zesde op komst hebben Kasper en Leine niet veel oog voor de kinderen. Kaspers zus Evina en haar man Ed zijn kinderloos gebleven. Zij willen graag een van de kinderen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Een plus een is drie (e-Book)
    De tegenspoed stapelt zich op in het leven van Senna. Ze heeft veel verdriet om het verlies van haar zoontje. Dan ontdekt ze dat haar man Thijs een verhouding heeft. Erger nog, er is een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Onvervangbaar (e-Book)
    Als de jonge Elvira tijdens een avondje uit zoent met de getrouwde John, komt haar leven op zijn kop te staan. Hoewel zij niet wist dat hij getrouwd was, weet John het zo te draaien dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Opnieuw beginnen (e-Book)
    De komst van Thea in een dorp in de Achterhoek brengt veel teweeg. Haar minibieb in de tuin is al snel een groot succes en haar uitbundige persoonlijkheid zorgt ervoor dat ze makkelijk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Moedig verder (e-Book)
    Simone, de hoofdpersoon in 'Moedig verder' van Thea Zoeteman-Meulstee, heeft een vreselijke jeugd gehad. Ze is jarenlang misbruikt door haar stiefvader en uiteindelijk leidde dat misbruik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Volhouder (e-Book)
    Als kind verhuist de jonge Raymond, hoofdpersoon in ‘Volhouder’ van Jan W. Klijn, met zijn ouders uit de Flevopolder naar het oude vestingstadje Woudrichem. Daar beleeft hij een zorgeloze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1