14 titels gevonden in Streek- en familieroman Vertaalde literatuur vanaf € 5,99

Sorteer op:

  • Het familiehuis (e-Book)
    Lizzie, Elyse en Isobel zijn niet alleen nichtjes, maar ook al sinds hun jeugd onafscheidelijke vriendinnen. Als Lizzie hoort dat het huis van haar grootmoeder gesloopt dreigt te worden,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het voorbijgaan (e-Book)
    Wanneer was het allemaal begonnen? Ze zou het nooit precies weten, al kon ze het later, als een vinger die op een kaart de brede rivier volgt tot aan het onzichtbaar dunne lijntje van zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Nooit vergeten (e-Book)
    De verdwijning van de jonge Johnny Hopkins verandert de levens van zijn familie en vrienden voorgoed. Want hoe ga je verder als je nooit precies zult weten wat er is gebeurd? Wanneer stop... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De onderstroom (e-Book)
    Edie Jennings groeit als middelste van drie dochters op in de schaduw van haar moeder en oudere zus. Ze heeft het gevoel zowel thuis als op school niet helemaal op haar plek te zijn. Maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • In het maanlicht (e-Book)
    Op een ochtend brengt Gaby haar zoon naar de universiteit waar hij gaat studeren. Ze besluit niet direct terug te keren naar haar man en huis in Londen, maar springt op de trein de andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De jasmijnzussen (e-Book)
    Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders, als ze te horen krijgt dat haar verloofde Robert onderweg naar huis een auto-ongeluk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Wat Milo zag (e-Book)
    Er is iets helemaal mis in het verpleeghuis van Milo’s oma… De negenjarige Milo Moon heeft retinitis pigmentosa: zijn ogen gaan langzaam achteruit en uiteindelijk zal hij blind worden.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Onder de hemel van Cornwall (e-Book)
    Demi ziet het even niet meer zitten: ze is niet aangenomen voor haar droombaan, en na het bedrog van haar vriend is ze dakloos, met geen andere plek om naartoe te gaan dan het boerderijtje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Macht der gewoonte (e-Book)
    Voor de liefhebbers van Jane Austen en Downton Abbey Het is 1899, een roerige tijd vol verwarring, sociale onrust, oorlog en economische malaise. Aristocraten vergaren en verliezen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Vlindereiland (e-Book)
    Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim… Nadat Diana’s huwelijk op de klippen is gelopen, ontfermt ze zich over de nalatenschap van haar favoriete tante in Engeland. In... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • In elkaars armen (e-Book)
    De boeken van Catherine Cookson zijn zonder uitzondering stille eversellers In 1945 keert Matthew Wallingham na jaren aan het front terug naar Engeland. Hij is blind en weet niet wat hij met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het geheim van een moeder (e-Book)
    Met haar levensechte beschrijvingen neemt Renita de Silva je mee naar India – ontroerend verhaal over de relatie tussen een moeder en haar dochter Als de zwangere Jaya haar moeder verliest... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het huis van je dromen (e-Book)
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Huis van herinneringen (e-Book)
    Eleanors kinderen vinden het de hoogste tijd dat hun halfblinde, vierennegentig jaar oude moeder naar een verzorgingshuis gaat. Eleanor stemt daarmee in, maar staat erop haar bezittingen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e