22 titels gevonden in Historische roman Vertaalde literatuur vanaf € 6,99

Sorteer op:

  • Het duitse meisje (e-Book)
    Voor de lezers van De bibliothecaresse van Auschwitz van Antonio Iturbe en De bakkersdochter van Sarah McCoy Een aangrijpend Holocaust-verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen Voordat alles... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De medici (e-Book)
    Een meeslepende historische roman over de machtigste familie van het vijftiende-eeuwse Italië, voor liefhebbers van de tv-series The Tudors en The BorgiasLiefde, moord en verraadFlorence,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Schateiland (e-Book)
    Jim, een herbergierszoon, krijgt een schatkaart in handen. Een schip wordt uitgerust en Jim gaat mee: op zoek naar de schat. Helaas blijkt de bemanning gedeeltelijk uit piraten te bestaan,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • De winterroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Sashenka (e-Book)
    Een meesterlijk romandebuut met een onvergetelijke heldin Sint Petersburg, winter 1916. Rusland staat aan de vooravond van een revolutie. De mooie en koppige Sashenka Zeitlin is net zestien... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De reiziger (e-Book)
    Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse Hooglanden. Tijdens een wandeling stuit Claire op een stenencirkel… en ze wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De familie Deverill (e-Book)
    De eerste drie delen van de geliefde Deverill-serie voor het eerst gebundeld Wanneer door de Eerste Wereldoorlog en de strijd om een onafhankelijk Ierland de spanning in het land toeneemt,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Leota's tuin (e-Book)
    Eens was de tuin van Leota een prachtige plek, waar bloemen bloeiden en hoop gedijde. Het was haar toevluchtsoord na de oorlog. Nu is de 84-jarige Leota alleen en haar tuin is verwoest. Al... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Reiziger-serie / Het vlammende kruis (e-Book)
    Het vlammende kruis is het vijfde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De koffiedief (e-Book)
    Een historische avonturenroman die zich afspeelt in het Europa van de zeventiende eeuw, voor de lezers van Edward Rutherfurd 1683. Heel Europa is in de ban van koffie. Maar het is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De geheimzinnige tuin (e-Book)
    Van Sarah Jio’s debuut Die avond aan het meer zijn ruim 8000 exemplaren verkocht en het verscheen als Libelle-bookazine Aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog bloeit in het geheim het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Dochter van Isfahan (e-Book)
    Even onvergetelijk als De vliegeraar van Khaled Hosseini In het Iran van de zeventiende eeuw bereikt een veertienjarig meisje de huwbare leeftijd. Maar in plaats van een prachtige toekomst... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het geheim van Leonardo da Vinci (e-Book)
    Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissance Milaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste meesterwerk: de muurschildering Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een koude winternacht (e-Book)
    Een epische roman van de hand van een groot historicus Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. In het rumoer klinken plotseling schoten. Twee tieners,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Verzwijging (e-Book)
    n het barokke Florence van het jaar 1691 krijgt beeldhouwer Gaetano Zummo van een van de laatst heersende Medici een bijzondere opdracht: hij moet een wassen beeld creëren van de perfecte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het eeuwige vuur (e-Book)
    Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga, nu in voordelige midprice-editieHet eeuwige vuur is, met zijn setting in een van de meest turbulente en revolutionaire periodes in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De verloren dochter (e-Book)
    Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • West (e-Book)
    ‘Een adembenemende debuutroman.’ The Guardian Een betoverende, avontuurlijke roman over een epische reis, en over rouw, opgroeien en eenzaamheid, moor boven alles een ode aan de hoop ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De verliefde graaf (e-Book)
    Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton-serie Binnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's Anatomy De acht kinderen van Viscount Bridgerton, Anthony, Benedict, Colin,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het gefluister van de bladeren (e-Book)
    De langverwachte nieuwe roman van de auteur van De bakkersdochter – een groots liefdesverhaal dat meerdere decennia en continenten omspant Hallie Erminie, die eind negentiende eeuw opgroeit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De theeroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de armoedige steegjes van East End, waar overdag kinderen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De wilde roos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeTibet, 1913. Willa Alden wordt als gids ingehuurd door Max von Brandt, die van plan is als eerste Duitser de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e