67 titels gevonden in Historische roman Vertaalde literatuur vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • De verliefde graaf (e-Book)
    Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton-serie Binnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's Anatomy De acht kinderen van Viscount Bridgerton, Anthony, Benedict, Colin,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Wie het mooist valt (e-Book)
    Een van de mooiste romans over de Joegoslavische Burgeroorlog Zagreb, 1991. De tienjarige Ana Juric leidt een zorgeloos bestaan. Maar wanneer in Joegoslavië de oorlog uitbreekt wordt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De familie Deverill (e-Book)
    De eerste drie delen van de geliefde Deverill-serie voor het eerst gebundeld Wanneer door de Eerste Wereldoorlog en de strijd om een onafhankelijk Ierland de spanning in het land toeneemt,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Kou uit het oosten (e-Book)
    Ken Follett Kou uit het oosten Deel 3 van de Century-trilogie   De Oost-Duitse Rebecca Hoffman ontdekt dat ze wordt afgeluisterd door de Stasi en doet iets impulsiefs dat haar leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De reiziger (e-Book)
    Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse Hooglanden. Tijdens een wandeling stuit Claire op een stenencirkel… en ze wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Wij waren de gelukkigen (e-Book)
    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf broers en zussen raken over vijf werelddelen verspreid.Addy,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Sneeuw en as (e-Book)
    Sneeuw en as is het zesde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse hereniging met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het geheim van Leonardo da Vinci (e-Book)
    Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissance Milaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste meesterwerk: de muurschildering Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een gewaarschuwd mens (e-Book)
    Het vierde deel van de verslavende Clifton-serie over een familie met een groot geheim Tegen de achtergrond van wereldoorlogen, politieke schandalen en maatschappelijke onrust proberen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De theeroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de armoedige steegjes van East End, waar overdag kinderen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De winterroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De verre kust (e-Book)
    De verre kust is het derde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse hereniging... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Terugkeer naar Inverness (e-Book)
    Het tweede deel van de Reiziger-serie is een klassieker. Liefde, moed, passie en opoffering: Diana Gabaldon heeft alle ingrediënten samengevoegd in haar verslavende pageturners. Twintig jaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Tulpengoud (e-Book)
    Historische roman over het Amsterdam ten tijde van de tulpengekte in de zeventiende eeuw en over Rembrandt van Rijn en zijn begaafde leerling Pieter Voor de lezers van De koffiedief en de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Schateiland (e-Book)
    Jim, een herbergierszoon, krijgt een schatkaart in handen. Een schip wordt uitgerust en Jim gaat mee: op zoek naar de schat. Helaas blijkt de bemanning gedeeltelijk uit piraten te bestaan,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Citadel (e-Book)
    Carcassonne, 1942. Terwijl talloze Franse soldaten aan het front hun leven geven om de Duitsers het hoofd te bieden, besluit de dappere jonge Sandrine haar eigen strijd te voeren. Onder de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De dochter van de klokkenmaker (e-Book)
    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Leota's tuin (e-Book)
    Eens was de tuin van Leota een prachtige plek, waar bloemen bloeiden en hoop gedijde. Het was haar toevluchtsoord na de oorlog. Nu is de 84-jarige Leota alleen en haar tuin is verwoest. Al... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Reiziger-serie / Het vlammende kruis (e-Book)
    Het vlammende kruis is het vijfde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De Italiaanse minnaar (e-Book)
    De zussen Tessa en Freddie Nicolson zijn geboren en getogen in Italië. Wanneer ze in hun tienerjaren naar Engeland worden gestuurd, verandert hun leven drastisch. De onconventionele en mooie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dochter van Isfahan (e-Book)
    Even onvergetelijk als De vliegeraar van Khaled Hosseini In het Iran van de zeventiende eeuw bereikt een veertienjarig meisje de huwbare leeftijd. Maar in plaats van een prachtige toekomst... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Val der titanen (e-Book)
    In 1911 verandert de wereld voorgoed. Arbeiders laten zich niet langer onderdrukken, vrouwen eisen hun rechten op, de rijke aristocratie kan haar macht niet langer handhaven. En overal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2010
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De vergeten brief (e-Book)
    Edie Burchill en haar moeder hebben nooit een goede band gehad, maar wanneer er een verloren gewaande brief wordt bezorgd met Millderhurst Castle, Kent als retouradres, begint Edie te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De pioenroos (e-Book)
    Maleisië, 1941. Connie Hadley is getrouwd met de rijke eigenaar van een plantage en leidt een luxueus, comfortabel leven. Maar haar zwijgzame echtgenoot negeert haar volledig en achter de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De ongetrouwde hertog (e-Book)
    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Een koude winternacht (e-Book)
    Een epische roman van de hand van een groot historicus Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. In het rumoer klinken plotseling schoten. Twee tieners,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Van vader op zoon (e-Book)
    Vlak voor het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog neemt Harry Clifton dienst bij de marine om te ontsnappen aan de familiegeheimen en zijn teleurstelling dat hij nooit met Emma Barrington... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De jongedame in het poorthuis (e-Book)
    In ‘De jongedame in het poorthuis’ van Julie Klassen wordt Mariah Aubrey door haar vader het huis uitgezet om een schandaal te voorkomen. Ze neemt haar intrek in het oude poorthuis op het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1